Facebook
Newsletter

Aktualne promocje

Zobacz nasze aktualne promocje czytaj więcejInstruktorzy Fitness

Asia Gurba z zawodu technik ekonomista. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła w 2003 roku, kiedy to pierwszy raz pojechała na szkolenie do INKA SZYMANSKI FITNESS SCHOOL. Poza szkoleniami basic: shape & stability, step & floor brała udział w licznych warsztatach na których doskonaliła swoje umiejętności. W tym samym czasie zdobyła uprawnienia państwowe i zaczęła współpracę z klubami fitness prowadząc zajęcia: step, aerobik, TBC, stretching z elementami pilates i jogi, active walk. Na zajęciach wymagająca jak również niezapominająca, że fitness to sposób na oderwanie się od szarej codzienności i dobra zabawa. Otwarta do ludzi bo od nich czerpie siłę. Gdy ma wszystkiego dość, ucieka w górki bo tam ładuje baterie :)

 

 

 Agnieszka Habdas - z wykształcenia biomasażystka, z pasji instruktorka fitness, nauczycielka pilates oraz hatha jogi. Ukończyła następujące szkolenia: Aerial Yoga, Yoga - Healthy Back Bend, Yoga - Hand Stands, Organic Flow, Bootcamp, Complete Areobic Dance & Floor, Functional Step & Floor, Pump, Healthy Spine, Fly Fitness, Pilates ABC, Pilates for Beginnes and Advanced Pilates Matwork 1&2, Pilates for Heroes, Aktywna mama w ciąży. W naszym klubie odpowiedzialna za treningi mentalne takie jak joga, pilates, zdrowy kręgosłup i streatching. Uczestniczka licznych konwencji i maratonów fitness. Obecnie kontynuuje naukę w Szkole Zdrowego Kręgosłupa w Szkole Profi Fitness i przygotowuje się do zaawansowanego kursu pilates w Szkole Euro Fitness. Zajęcia Agnieszki mają na celu przede wszytskim zwiększać mobilność w wielu płaszczyznach oraz przywracać balans w ciele. Uczestnicy uczą się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń, stabilizacji dolnego odninka kręgosłupa, mobilizacji miednicy i angażowania mięśni głębokich. Każde ćwiczenia prezentowane są w różnych wariantach dla różnych poziomów zaawansowania. Agnieszka zajmuje się również indywidualną korekcją wad postawy i profilaktyką bóli kręgosłupa. Personalnie pracuje z pacjentami z jednostkami chorobowymi oraz kobietami w ciąży. Organizuje wykłady Szkoły Zdrowego Kręgosłupa w Naszym Klubie, a także imprezy taneczne i zabawy dla dzieci. Jej największą pasją jest trening wykorzystujący szarfę (aerial yoga & fly fitness). W przyszłości planuje praktykę i Indiach. Jej motto: "Rozwój to nieustanna praca nad sobą przez całe życie"

 

Alicja Szczypka - z wykształcenia pedagog, z pasji i zamiłowania do sportu oraz zdrowego trybu życia - instruktor fitness. Pasjonatka sportów dynamicznych, przede wszystkim biegania. Jej motto życiowe brzmi :"rób to co kochasz". Absolwentka elitarnej szkoły Euro Fitness Shool. Ukończyła następujące szkolenia: Total Body Conditioning, Aerobic&Step licence B, Pilates Matwork Basic, Aero&Workout Ball, Tabata Interval trening, Step next level, DeepWork TEB, Dietetyka. Na zajęciach u Alicji najważniejsza jest pozytywna energia. Jej celem jest zmotywowanie do regularnej aktywności, poprawa kondycji, mobilości i ogólnego zdrowia. Podczas zajęć daje z siebie wszystko, jeśli trafisz na zajęcia do Alicji to  przekonasz się, że tutaj nie ma taryfy ulgowej, gdyż jak sama mówi, granice nie istnieją, a sport jest lekarstwem na wszystko.

 

 katarina Katarina Dancikova - od dziecka związana ze sportem. Codzienny trening nauczył ją nie poddawać się z życiu, ustalać sobie celei realizować je do końca. Całe życie grała w siatkówkę na Słowacji w pierwszoligowej drużynie. Od trzech lat prowadzi zajęcia fitness, przede wszytskim na trampolinach - jumping frog fitness. Jest też instruktorem innych form fitness - zdrowy kręgosłup, stretching, a także kształtujących pośladki i brzuch. Prowadzi również zajęcia dla dzieci z piłki nożnej. Jest pasjonatką każdej aktywności fizycznej. Kiedy nie trenuje na sali to biega i pływa... cały czas w ruchu! Uwielbia każdy sport, bo lubi być coraz lepsza i pracować nad sobą, a także wierzy, że tylko ciężka praca przynosi efekty. W Solarze prowadzi "Żabki" na zajęciach TRAMPOLINY w każdy poniedziałek, środę i piątek.

 Trenerzy personalni

fabian Fabian Biel - od lat związany ze sportem. Trener personalny, instruktor siłowni, dietetyk, swoją wiedzę zdobywał w FitAcademy. Jego pasją jest kettlebell, ale każda forma ruchu jest dla niego całym swiatem: bieganie, boks, pływanie, trening siłowy. W naszym klubie prowadzi treningi personalne oraz sekcję Kettlebell.