Facebook
Newsletter

Aktualne promocje

Zobacz nasze aktualne promocje czytaj więcejInstruktorzy Fitness

Asia Gurba z zawodu technik ekonomista. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła w 2003 roku, kiedy to pierwszy raz pojechała na szkolenie do INKA SZYMANSKI FITNESS SCHOOL. Poza szkoleniami basic: shape & stability, step & floor brała udział w licznych warsztatach na których doskonaliła swoje umiejętności. W tym samym czasie zdobyła uprawnienia państwowe i zaczęła współpracę z klubami fitness prowadząc zajęcia: step, aerobik, TBC, stretching z elementami pilates i jogi, active walk. Na zajęciach wymagająca jak również niezapominająca, że fitness to sposób na oderwanie się od szarej codzienności i dobra zabawa. Otwarta do ludzi bo od nich czerpie siłę. Gdy ma wszystkiego dość, ucieka w górki bo tam ładuje baterie :)

 

 

Habdas1

Agnieszka Habdas - z wykształcenia biomasażystka, z pasji instruktorka fitness, nauczycielka pilates oraz hatha jogi. Ukończyła następujące szkolenia: Aerial Yoga, Yoga - Healthy Back Bend, Yoga - Hand Stands, Organic Flow, Bootcamp, Complete Areobic Dance & Floor, Functional Step & Floor, Pump, Healthy Spine, Fly Fitness, Pilates ABC, Pilates for Beginnes and Advanced Pilates Matwork 1&2, Pilates for Heroes, Aktywna mama w ciąży. W naszym klubie odpowiedzialna za treningi mentalne takie jak joga, pilates, zdrowy kręgosłup i streatching. Uczestniczka licznych konwencji i maratonów fitness. Obecnie kontynuuje naukę w Szkole Zdrowego Kręgosłupa w Szkole Profi Fitness i przygotowuje się do zaawansowanego kursu pilates w Szkole Euro Fitness. Zajęcia Agnieszki mają na celu przede wszytskim zwiększać mobilność w wielu płaszczyznach oraz przywracać balans w ciele. Uczestnicy uczą się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń, stabilizacji dolnego odninka kręgosłupa, mobilizacji miednicy i angażowania mięśni głębokich. Każde ćwiczenia prezentowane są w różnych wariantach dla różnych poziomów zaawansowania. Agnieszka zajmuje się również indywidualną korekcją wad postawy i profilaktyką bóli kręgosłupa. Personalnie pracuje z pacjentami z jednostkami chorobowymi oraz kobietami w ciąży. Organizuje wykłady Szkoły Zdrowego Kręgosłupa w Naszym Klubie, a także imprezy taneczne i zabawy dla dzieci. Jej największą pasją jest trening wykorzystujący szarfę (aerial yoga & fly fitness). W przyszłości planuje praktykę i Indiach. Jej motto: "Rozwój to nieustanna praca nad sobą przez całe życie"

 

Alicja Szczypka - z wykształcenia pedagog, z pasji i zamiłowania do sportu oraz zdrowego trybu życia - instruktor fitness. Pasjonatka sportów dynamicznych, przede wszystkim biegania. Jej motto życiowe brzmi :"rób to co kochasz". Absolwentka elitarnej szkoły Euro Fitness Shool. Ukończyła następujące szkolenia: Total Body Conditioning, Aerobic&Step licence B, Pilates Matwork Basic, Aero&Workout Ball, Tabata Interval trening, Step next level, DeepWork TEB, Dietetyka. Na zajęciach u Alicji najważniejsza jest pozytywna energia. Jej celem jest zmotywowanie do regularnej aktywności, poprawa kondycji, mobilości i ogólnego zdrowia. Podczas zajęć daje z siebie wszystko, jeśli trafisz na zajęcia do Alicji to  przekonasz się, że tutaj nie ma taryfy ulgowej, gdyż jak sama mówi, granice nie istnieją, a sport jest lekarstwem na wszystko.

 

 

 

 

 Trenerzy personalni

Marcin.jpgMarcin Gawron - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Oligofrenopedagogiki oraz studiów podyplomowych w WSNS z dietetyki i planowania żywienia. Ukończył kurs instruktora fitness na AWF oraz instruktora kulturystyki w Wyzszej Szkole Edukacji w Sporcie. Na codzień pracuje z trudną młodzieżą jako wychowawca a także zajmuje się dietetyką, treningami personalnymi i przygotowaniami do zawodów kulturystyki i fitness. Jego doświadczenie we wszytskich dziedzinach związanych z odżywianiem, siłownią i ruchem pozowliło zostać zawodnikiem Polskiego Związku Kulturystyki i Fitness i TS oraz zdobyć medal na Mistrzostwach Polski Weteranów PZKFiTS w kategorii men's physique. Jego wiedza i doświadczenie ma tak szeroki zakres, że może w pełni usatysfakcjonować każdego, kto tylko zechce osiągnąć cel uzyskania bardzo dobrej sylwetki, nauczyć się odżywiać, poprawić kondycję i siłę a nawet przygotowac się dozawodów kulturystyki - fitness.

 

Aleksandra Kozłowska - 10 lat temu zaczęłam ćwiczyć na siłowni do momentu kiedy napotkałam na swojej drodze człowieka który pokazał mi iż ten sport to nie tylko bezcelowe podnoszenie ciężarów tylko wielka pasja która pozwala na poznanie anatomii i fizjologii własnego ciała i jego potrzeb żywieniowych. Poznawszy te walory i po uzyskaniu bardzo dobrego samopoczucia jak i estetycznego ciała postanowiłam zająć się siłownią zawodowo. Zostałam instruktorem kulturystyki w Polskiej Akademii Sportu oraz przeszłam przeszkolenie z dietetyki w sporcie. Od kilku lat pracuje na siłowni i zajmuje się treningami personalnymi i doradztwem żywieniowym. Może tym razem TY napotkasz mnie na swojej drodze i pomogę ci uzmysłowić sobie czym jest fitness i kulturystyka oraz osiągnąć cel uzyskania wymarzonej sylwetki i nauczyć prawidłowo odżywiać. 

 

Grzesiek.jpgGrzegorz Skrzypek - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, ukończył 2 letnią szkołę masażu ze zdobyciem tytułu Technik Masażysta. Student studiów podyplomowtch w WSNS z dietetyki i planowania żywienia. Instruktor kulturystyki oraz trener personalny. Od lat związany ze sportem m. in. z treningiem na siłowni, koszykówką oraz siatkówką. Pasja do sportu, wiedza zdobyta przez lata treningów sprawiła, iż obecnie został licencjonowanym zawodnikiem sylwetkowym Polskiego Związku Kulturystyki i Fitness w kategorii Men's Physique. Półfinalista Międzynarodowego Pucharu Polski w kulturystyce i Fitness w kategorii Fitness Plażowe mężczyzn. Jeżeli brakuje Ci motywacji, wiedzy na temat treningów oraz odżywiania, jeżeli chcesz zminić swoje życie na lepsze - Grzegorz zaprasza Cię do "świata treningów" z nowymi celami treningowymi.